| RăzvanSTO a întrebat:

Am o unitate veche si vreau sa o vand dar nu stiu exact cu ce pret sa o dau. Unitatea are urmatoarele componente
Procesor: Dual-core 2.8 GHZ
Ram: 3GB
Memorie video: 256 MB, integrata
Hard: 80 GB
Unitatea se misca bine la vizionare filmelor, ascultand muzica, stand pe diferite retele de socializare etc.

4 răspunsuri:
| dfeel a răspuns:

150 RON

| Arthiom a răspuns:

La capitolul capacitate de stocare sta cam slab cu aia 80gb, la ram sa zicem ca e cat de cat decent dar placa video integrata il trage in jos si il face neatractiv, mai mult de 300-350 nu vad cum ai putea sa iei.

| RăzvanSTO explică (pentru Arthiom):

M-am uitat pe net la niste unitati asemanatoare si pretul lor era de maxim 200-250 de lei, deci nu cred ca o dau cu 300-350 de lei, mersi oricum

| Arthiom a răspuns (pentru RăzvanSTO):

Eu am zis mai mult de atat, ala fiind pragul maxim.