| TheNexus a întrebat:

Salut, am on intrebare foarte importanta. Am vrut sa comand un mouse nou (de pe site-ul PC Garage). Dupa mi-am dat seama, in timp ce scriam datele de la card ca nu mai am bani pe el si banca era inchisa, asa ca inchid pagina si ma duc la sectiunea Ramburs, la livrare si dupa ce am facut comanda, am vazut sub starea comenzii mele asta:

https://gyazo.com/76131e2d525ce72940031c7b6fb2f271

Cum fac sa o sterg? Este ceva rau? Im trebuie raspuns rapid!

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Nu e rau, doar ca ai ramas cu plata online selectata cumva. Suna la ei si lamuresti.

3 răspunsuri:
| TheNexus explică (pentru KodrutZ):

Daca o las asa se intampla ceva?

| KodrutZ a răspuns (pentru TheNexus):

Nu are ce sa se intimple, da' o sa fie anulata la un moment dat oricum.

| TheNexus explică (pentru KodrutZ):

Ok mersi