| Bomboana34 a întrebat:

Am dat comanda de un pc pe PC Garage. Am pus adresa tot acolo si ma intreba modalitatea platii. Am pus din greseala online card in loc sa pun ramburs la livrare. Am dat pe finalizare comanda si m-a dat pe un site sa pun detalii la card nu stiu ce era. Am dat inapoi si am ales ramburs livrare. Am dat finalizare comanda si cand ma uit in istoric comenzi vad ambele comenzi. Cea cu ramburs la livrare este pregatita iar cealalta imi spune ca "Se asteapta procesarea platii online " si daca vreau de exemplu sa dau pe numarul comenzii sa consult un operator nu pot. Ce fac? Cum o pot anula in cazul acesta? Nu am stiut in ce categorie vine. soz.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poți suna la ei, deși nu cred ca e cazul. Având în vedere ca nu ai făcut plata online comanda nu se va finaliza

1 răspuns: