| ionuttt11 a întrebat:

Salut,am placa de baza asrock g31m-vs2 si placa video ati readon hd 4450.acum am windows 7 dar as vrea o schimbare. vreau sa stiu daca gasesc drivere pentru win 8 sau linux.niste link-uri daca se poate.

2 răspunsuri:
| Lupas_Sergiu_1993 a răspuns:

Gasesti dar ar trebui sa specifici marca, uite aici un link cu driver pentru placa video http://www.amd-drivers.com/......32bit.html

| BlizzardOnly a răspuns:

Merge sigur windows 8 si driverele si le instaleaza singur! si pentru linux sunt drivere dar eu nu ti-l recomand sa instalezi daca este utilizator obisnuit.