| paulmed25 a întrebat:

Am plătit mult 50 euro pentru un iPhone 4 cu încărcător si husa de silicon? Arată impecabil aproape nici nu îți dai seama ca e fosit. Slabe urme de uzura. Așteptat niște păreri. Aaaa am uitat. Omul zicea ca e 4 s dar e doar 4 ca m-am uitat pe net. Are 8 gb cam micuț la memorie dar merge destul de bine.

5 răspunsuri:
| Sinzian_Grab_1954 a răspuns:

Nu pot să-mi dau seama!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca arata impecabil da l-ai luat binr

| Pabibabum09 a răspuns:

Prețul este totuși destul de mare pentru un IPhone 4, in consecință faptului ca a apărut IPhone 8. laughing In locul tău, nu m-am fi încumetat sa dau banii pe un telefon uzat, pentru ca, fie vorba între noi, telefonul a apărut acum ceva ani și destul de putine șanse sa fie impecabil pe interior... Plus ca nu este 4s, este 4 și un iph

| Pabibabum09 a răspuns:

Prețul este totuși destul de mare pentru un IPhone 4, in consecință faptului ca a apărut IPhone 8. laughing In locul tău, nu m-am fi încumetat sa dau banii pe un telefon uzat, pentru ca, fie vorba între noi, telefonul a apărut acum ceva ani și destul de putine șanse sa fie impecabil pe interior... Plus ca nu este 4s, este 4 și un iPhone 4 de 8 gb, ceea ce înseamnă foarte puțin.

Eu mi-am luat iPhone 5 la pretul asta.