| AnonimulCareVreaSaRamanaAnonim a întrebat:

Am un Alcatel Onetouch pixi 3(4) modelul 3G, are husa transparenta de silicon+folie, are capacul pe spate cam zgâriat (de aceea i-am cumpărat husa) și fața puțin zgâriata ușor dar aproape neobservata, am vorbit cu un băiat ce are un LG f60 și vrea sa facem schimb(telefonul acelui băiat arata bine, android4.4.4, dar are fata crăpată tare în coltul de jos stânga dar în rest e impecabil, ps:eu am memorie interna de 2gb iar el 4gb), ce spuneți? Sa fac schimb? Maine trebuie sa dau un răspuns! Funda urgent la cel mai rapid și bine argumentat raspuns

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

Al lui e mai performant, dar fata crapata in coltul de jos poate fi o problema (nu se stie nici in interior ce mai e in urma unei caderi pe coltul din stanga jos), oricand te poate lasa si ramai fara nimic. Eu as ramane cu al meu: mai putin performant, dar macar merge.

1 răspuns:
| AnonimulCareVreaSaRamanaAnonim explică:

Am facut schimbul deja si sunt extrem de multumit la performante dar la aspect lasa de dorit(faţa crapata in coltul de jos). Nu stii de unde as putea cumpara faţă pentru el?