| Yonutz4491 a întrebat:

Am postat ultimul clip pe Youtube dar cand sa trimit linkul la altii nu se incarca linkul iar cand ei dau click pe link apare acest videoclip nu este disponibil. Am schimbat si rezolutia dar tot degeaba. Mentionez ca celelalte clipuri merg.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Pai daca acel clip nu incalca vreun termen Youtube inseamna ca se proceseaza si depinde de marime.
Ar trebui sa iti scrie ceva cand te conectezi pe canalul tau de Youtube de ce clipul tau a fost refuzat, daca nu apare nimic inseamna ca ori e o problema cu acel clip in sens de compresie ori mai dureaza.