| DatYoGurl007 a întrebat:

Salut,am primit o tableta noriel pad pentru copii si prima data nu mergea sa instalez nimic,dupa,am facut update dar acum imi sccrie pe ecran sa bifez noriel pad,dupa, ma duce la aplicatii cu acces la date utilizate si nu exista deoloc un loc unde pot bifa.Stie cineva cum sa rezolv problema? :-(

Răspuns Câştigător
| DatYoGurl007 explică:

Mergi la un service.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce sistem de operare ai pe ea?

| DatYoGurl007 explică (pentru darrio2007):

Android

| DatYoGurl007 explică (pentru darrio2007):

Este Android

| DatYoGurl007 explică (pentru darrio2007):

Tableta are sistemul de operare Android.

| DatYoGurl007 explică (pentru darrio2007):

Ma scuzi, am crezut ca nu s-au trimis raspunsurile.

| darrio2007 a răspuns (pentru DatYoGurl007):

Iti trebuie sa faci cont pe Google. Daca ai deja, logheaza-te.

| DatYoGurl007 explică (pentru darrio2007):

Treaba este ca nu pot sa intru pe Google deoarece tot scrie pe ecran sa bifez si nu pot sa intru pe nimic