| NashulNemesis a întrebat:

Salut am primit un screenshot de pe telefon si acea persoana a acoperit ceva si vreau sa stiu ce a acoperit cu editorul ala de pe messenger... Nu mi zice ce a ascuns, cum.pot da aia la oparte ca sa vad Ce a acoperit? Cu ce program, pe pc sau telefon nu conteaza

2 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

E o poză, wtf.laughing Nu poți vedea. sunt niște pixeli peste alți pixeli. lăl.

| Rares-Raul_Dit_1990 a răspuns:

Nu poti... dupa ce a editat poza, el a salvat-o ca si imagine, nu ca si proiect ce mai poate fi modificat. in sensul ca el ti-a trimis poza gata modificata, nu ti-a trimis proiectul ei, asa cum poti face la Photoshop de exemplu. Telefonul/PC-ul tau nu au cum sa stie ce e in spatele cenzurii pe care el a facut-o...