| Florin254 a întrebat:

Salut, am ram 1 gb si as vrea sa ii mai pun inca o placuta de 1 gb... are ceva daca placutele sunt de frecvente diferite? multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Sp33dyt a răspuns:

Daca frecventele sunt diferite vor merge amandoua pe frecventa cea mai mica

1 răspuns:
| Urzi23 a răspuns:

Le gasesti ieftinache pe www.okazii.ro.Vezi ce model de memorie ai si din ac model sa cumperi.ex DDR=DDR1, DDR2,,,, Preferabil ar fi ac marca si ac performante deoarece pot interveni incomptib si te trezesti cu ecrane albastre.