| gabi_1483 a întrebat:

Salut, am Samsung Note Edge, imi face figuri, mai precis se stinge cand intru intr-o aplicatie. Cand vreau sa il aprind imi apare Samsung note edge si apoi se stinge, apoi apare din nou si tot asa, l.am bagat la incarcat si degeaba, tot la fel face... Ce pot sa ii fac?

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Incearca sa inchizi de tot, asteapta un minut si apoi reporneste-l! dac faca din nou asa, ar trebui sa duci la un service-ul autorizat sau la un magazin de unde l-ai luat daca are un certificat de garantie valabil! S-ar putea sa fie telefonul virusat!

| Dorianciucur a răspuns:

De fapt nu e virusat adevărul este că e stricată bateria, se poate cumpăra alta am pățit si eu la un galaxy s4.