| alexutzu3000 a întrebat:

Am un Samsung j5 2015 .L.am bagat la incarcat si cand acesta s-a incarcat am scos cablu si am observat ca s-a rupt acel contact din interiorul telefonului si brusc acesta s-a stins.Am incercat sa il aprind dar nimic, se mai poate face ceva?

4 răspunsuri:
| Iunix a răspuns:

Şi eu am acelaşi model de telefon. Dacă nu se mai aprinde înseamnă că s-a ars. Încearcă să-l duci în garanție deşii nu cred că ți-l repară pe gratis deoarece se poate considera că e vina ta. Ei pot spune că piate ai smuls încărcătorul din telefon etc. Ai folosit încărcătorul original?

| alexutzu3000 explică:

Da am folosit originalul, am verificat daca merge ecranul pe un alt telefon si acesta mergea, acum chiar nu stiu ce sa fac

| alexutzu3000 explică:

Datele as putea sa le recuperez?

| ANDREIMATE a răspuns:

Nu merita sa il mai repari e mort te va costa reparatia cat telefonul nou