| YoAleXXander a întrebat:

Salut TPU,
am si eu o problema cu un telefon Samsung Galaxy Ace, nu imi porneste... il aprind imi apare modelul telefonului, apoi acel mic video si firma si tot asa am asteptat si 2 ore si degeaba,l-am bagat si la incarcat dar degebaa, daca se poate sa ma ajutati va rog. Dau FUNDA big grin

5 răspunsuri:
| Alinaalinutza33 a răspuns:

Poate trebuie incarcat sau poate are ceva probleme din fabrica tongue habar n-am
da si eu am si al meu o trebuit sa ii scot bateria de vreo 2 ori ca sa se trezeasca la realitate!

| YoAleXXander explică (pentru Alinaalinutza33):

Bateria este incarcata, telefonul il am de 1 luna si ceva e imposibil sa aiba probleme... i-am scos bateria de 50 de ori si degeabaa...

| Alinaalinutza33 a răspuns (pentru YoAleXXander):

Deci fix dupa ce ti am raspuns fix asa cum ti so intamplat si tie cu telefonul asa ii si la mine
(adica nu imi mai porneste ) laughing

| YoAleXXander explică (pentru Alinaalinutza33):

Si ai vreo idee cum sa rezolv asta? straight face

| Alinaalinutza33 a răspuns (pentru YoAleXXander):

Nu adica eu il duc la reparat! da poti incerca daca ai cablu de bagat din telefon in calculator daca ma intelegi si dupa aia incerc cumva sa til pornesti la mine nu o functionat da poti incerca