| FuegoJr a întrebat:

Salut, am si eu de cateva zile un cont pe Karaoke Party si vreau sa devin star straight face Dar fara a mai plati big grin Imi poate da cineva un cod cu care pot deveni Star? Raman dator cu o fundita big grin

Răspuns Câştigător
| micaella a răspuns:

U crezi ca unii vor sa iti dea codul p o amarata de funda? rolling on the floor
rolling on the floor

nu frateeee... laughing

1 răspuns:
| dedeuh a răspuns:

Hey salut! nu am un raspuns pentru tine dar vroiam sa imi explici si mie daca se poate cum sta treaba cu acest site, despre ce este vorba si ce faci pe acest site. Te rog mult! Iti dau funditabig grin