| Mihnea2010 a întrebat:

Salut am si eu mai multe intrebari despre Sony Erricson Xperia X8. Se pot lua aplicatii si de pe alte site-uri in afara de android market ( site-uri de downloadezi aplicatia in PC si dupa aceea day copy in cardul de la telefon). Aplicatiile downloadate din android market se pot salva si pe card? Daca aveti telefonul ati facut upgrade-ul la android 2.1? Cam cat dureaza? E complicat? Si se pot transmite/primi fisiere prin bluetooth (muzica, poze etc )?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Da.uite de aici poti lua de ex jocuri, poze.etc!
http://gallery.mobile9.com/c/sony-ericsson-xperia-x8-softwares_3152/1/

2 răspunsuri:
| denisa_7520 a răspuns:

Ei si eu am Sony e erricson dar fara xperia x8