| iulian352 a întrebat:

Salut,am si eu o curiozitate...ce aparat dintre cele doua este mai bun? Sony Cyber-Shot DSC-H300 sau Nikon COOLPIX L340.As vrea sa imi cumpar un aparat si nu stiu care este mai bun...sau sa imi recomandati produse similare.

1 răspuns:
| Macarie_Fanica_1959 a răspuns:

Eu zic Nikon, are o calitate hd, doar ca are mult mai multe Sony, deci acum una dintre ele, Nikon are calitate hd la poze, stiu, si Sony are la video, dar la poze nu prea stiu, nu am testat.