| Butu_Iulian_2000 a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare...cand adaug un comentariu pe Facebook la o pritenie de-a mea mi se sterge, de ce? Cum pot rezolva aceasta problema?

2 răspunsuri:
| Valentin_Bratan_1989 a răspuns:

Cred ca ori iti sterge comentariile prietena ta, ori are ceva optiune sa nu te lase sa-i adaugi acel comentariu. De exemplu, mai am si eu ceva prieteni si imi adauga tot felul de prostii pe timeline asa ca le sterg imediat. Si mai is ceva optiuni prin settings de la Facebook la "Timeline and taggings" e posibil ca ea sa aiba ceva optiuni puse pe acolo sa nu te lase.

| darrio2007 a răspuns:

Ti le sterge ea.