| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sterge un comentariu dintr-o fotografie pe care nu eu am pus-o, dar am fost etichetata? (Facebook).

10 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

In dreptul comment-ului ai un x dai acolo si dai stergere. daca nu merge dai report sau flag as inapropriate. Funda!

| WR104 a răspuns:

Facebook e de rahat, nu poti, mai bine vorbeste cu peroana respectiva sa stearga ea sau daca nu ai optiunea de a raporta.
Succes!

| Mwha a răspuns:

In dreptul comentariului este un,, x " da click acolo.

| Danyelytha a răspuns:

Nu prea merge decat ascunde ca spam
Apare cam asa si poti bloca sau denunta persoana

Acest comentariu a fost ascuns datorită spamului. You can Anulează this action, Denunţă it as abusive, or Blochează persoana. Poţi, de asemenea, give persoana feedback sau să întrebi un prieten pentru ajutor.

| Chester1 a răspuns:

In dreptul comentariului tau ar trebui sa fie un "x".dai pe el si de acolo te descurci. Daca e al tau. daca e al altcuiva atunci nu il poti sterge.

| Gabi19971983 a răspuns:

Daca nu e poza ta sau comentariul tau nu ai cum sa il stergi! Poti doar sa il rogi pe cel cu poza sau cel care e comentat-o!

Funda?

| Against a răspuns:

Ai in dreapta sus la comentariu, un "x", apesi acolo.

| lenka018 a răspuns:

Nu poti... daca vrei il raportezi dar ai sanse de 3 % sa fie sters

| aidutzzaa20 a răspuns:

Poi la fotografie : cand este scris un comentariu de tine sau altcineva poti da "x" din dreapta...si la etichetare: unde esti tu sus la etichetare poti da sterge eticheta:* ..Baftaa! funda?batting eyelashes

| Biiiaaanncaa a răspuns:

Daca nu-i comentariul tau, nu poti sa faci altceva decat sa dai spam la comentariul respectiv.