| anonim_4396 a întrebat:

cum pot sterge un comentariu pe facebook

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai, daca este pe profilul tau, sau la o poza de a ta, ai un "x" langa commentariu si apesi pe el ca sa-l stergi. Daca e la altcineva pe profil, trebuie sa-l rogi pe el sa-l stearga. Fundaa?

3 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Pe casuta comentariului e un x in dreapta sus.

| Bteen a răspuns:

In coltul din dreapta sus este un x. Apesi pe el si dai Remove Post, sau sterge. Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca e comm tau vezi ca in partea dreata sus ai un X da click si apoi click pe remove comment... daca nu e al tau nu poti sa il stergi...doar in cazul in care e commentul la o poza de a ta si i cazul acesta procedezi la fel