| Sorynnn21 a întrebat:

Se poate sterge comentariu altuia la o fotografie cu mine de pe facebook?

6 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Doar daca este postata de tine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yep,desigur ca da!
Dai sterge comentariu si se sterge automat nu conteaza cine este (daca este poza ta esti ca un fel de moderator la poza acolo) laughing

| Foxglove13 a răspuns:

Daca este postat de tine da daca nu, nu

| Adelina16 a răspuns:

Salut! Da, se poate. Dacă ții mouse-ul pe comentariu, îți apare un " x " gri în dreapta lui, sus. Dai click pe el și te întreabă dacă vrei să-l ștergi sigur. Poți da " Șterge " sau " Renunță ".

| Gabriela457 a răspuns:

Daca este postat de tine, da. Daca este postat de altul poti sa marchezi acel comentariu ca SPAM si nu o sa-l mai vezi.Primesc FUNDA?

| fluturash65 a răspuns:

Daca comentariul a fost facut pe pagina ta, da, daca nu, nu