| OLumeColorata a întrebat:

Am si eu o intrebare:
Cum faci rost de coronite(prin ce le castigi) la ConQUIZtador?
Funda si mersi.

Răspuns Câştigător
| UnicornsAreLove a răspuns:

La multe jocuri sincera eu am jucat numai la junior 50 de jocuri si am coroana!

4 răspunsuri:
| unknown3243 a răspuns:

Le ei prin jocuri castigate, nu la separeuri le ei la alea 2 cu steagul romaniei

| UnicornsAreLove a răspuns:

Multumesc de fundita eu n-am jucat nici un joc la blintzcrig!

| ionik_1763 a răspuns:

Pai cu cat faci mai multe jocuri (in afara de separeu si junior). Parca la 50-100 de jocuri obtii o coroana

| dyanna_3606 a răspuns:

Le iei cand ai jucat mai mult de 50 de jocuri blitzcrig sau razboi de cucerire