| celmareinvata a întrebat:

Am si eu o intrebare.De ce nu pot instala pe telefonul meu jocuri mai mari de 1MB si chiar am card de 1GB pe el iar pe el am si melodii de 12 MB de ce nu pot instala pe telefon. Telefonul este Nokia 2730 CLASIC.

2 răspunsuri:
| Mihai8711 a răspuns:

Pt ca jocurile alea s-ar putea sa se instaleze in memoria telefonului sau sa nu fie compatibile cu telefonul!

| vis a răspuns:

Telefonul este praf :-) de asta nu suporta jocurile scuze pentru cuv praf... da nu am gasit alt cuv!