| Alexandruseby12 a întrebat:

AM si eu o intrebare:Eu am o placa de sunet Crearive si placa de sunet onbord.In placa de sunet am bagat niste boxe si in cealalta placa onbord alte boxe.Imi spuneti cum sa fac ca sa mearga ambele boxe?

2 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Merg ambele! Trebuie sa ai instalate driverele ambelor placi dupa care intri la optiunile playerelor(ex winamp wm player) si de acolo configurezi cu ce placa de sunet sa functioneze fiecare player. Daca deschizi spre exemplu de doua ori winamp poti seta ca fiecare dintre ele sa functioneze cu cate o placa de sunet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum sa faci sa mearga 2 placi de sunet deodata pe un calculator happy bafta