| Marin_Andrei_1996 a întrebat:

si as dori un raspuns pentru skype
am vazut multa lume cand eram in conferinta cu prieteni sa zicem ca xx e seful convorbiri si yy ma scoate pe mine ca sef si se pune el cum face as dori si eu un raspuns

1 răspuns:
| Timberged a răspuns:

E posibil sa fie legat de faptul ca e sef cel care a initiat conferinta. In cazul asta, daca tu initiezi o conferinta e normal sa fii sef si sa dai afara pe cine vrei. N-am idee daca Skype permite schimbarea adminului unei conferinte in mers.