| vreaurasp a întrebat:

Am si eu o mica problema cand vreau sa instalez windows-ul imi apare aceasta eroare,, this app can't run on your pc,, cine stie va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| Bogdy2k a răspuns:

Trebuie sa intri in Bios, cauti rubrica unde arata Bootarile, iar acolo dai prioritate CD -ROM-ului primul nu Hard-ului.

3 răspunsuri:
| Bogdy2k a răspuns:

Windows-ul nu se instaleaza in timp ce tu "esti pe Windows". Windows-u trebuie boota pe un CD sau un Stck apoi permitandu-i calculatorului sa booteze vei putea instala windows-ul.

| vreaurasp explică (pentru Bogdy2k):

Daca dau restart nu-mi apare nimica... daca intru la this pc dau pe stick imi arata toate fisiere dau pe instalare imi apare eroare aia... daca dau clic dreapta dau autoplay imi da numai exploare fisiere. oricum mersi mult ca ai incercat poate gresesc eu undeva si nu-mi dau seama.

| vreaurasp explică (pentru Bogdy2k):

Cand intru la bios la rubrica care ai zis, nu pot face altceva decat sa le schimb ordinea daca dau enter nu se intampla nimica