| Levington a întrebat:

Salut, am si eu o problema! Am boxele astea de aproximativ 2 luni http://audioactiv.ro/produse/boxe-active-profesionale-vl liodor-2005/
Si azi au ince put sa baraie! Adica se aude un barait continuu, incet, dar e! Boxele functioneaza ca inainte, doar baraitul deranjeaza! Stie cineva de la ce ar putea fi?

3 răspunsuri:
| Moni_Moni_Si_Dani_1980 a răspuns:

Daca le-ai cumparat din magazin a trecut garantia si efectul, sau se intampla de la volum maxim un timp indelungat nu ai ce sa le faci incearca sa scoti toate cablurile lasi doar alimentarea si dai pe radio daca la fel face atat au rezistat daca nu e de la un cablu/mufa.

| Moni_Moni_Si_Dani_1980 a răspuns:

Scuze am citit 2 ani nu 2 luni concluzia tot aia ramane daca baraie oricum ai garantie?!

| Levington explică (pentru Moni_Moni_Si_Dani_1980):

Ma conectez prin bluetooth la ele si ocazional memory stick! Am folosit cablul doar sa vad daca merg si atat! Si se aude non-stop! Bazaitul are acelasi volum, indiferent cat de tare dau volumul la piesa! E ca baraitulala din boxele alea mici de calculator, indiferent ce volum dadeai, se auzea un bazait continuu si nu-si schimba volumul!