| DuTzZeLiAn a întrebat:

am si eu o problema. am o placa video ATI Mobility Radeon HD 2300 si am observat ca imi lipseste OpenGL-ul. adica am incercat sa imi instalez Angry Birds si pauza. imi spune ca nu am OpenGL! ma puteti ajuta va rog? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| BLKZ a răspuns:

Reinstaleaza driverul video pe care-l gasesti pe pagina http:\\www.amd.com

| DuTzZeLiAn explică:

Am incercat acolo. pauza nu gasesc... un link cu un driver care are merge 100% mi-ar fi de mare folos happy