| Corina39 a întrebat:

Salut
am si eu o problema am sterss un driver si tot monitoru s-a schimbat scrisul, si iconitele de pe desktop sau marit nu pot instala altceva, am nevoie de ajuthor. funda. windows 7

2 răspunsuri:
| pozeanimate a răspuns:

Driverul de la placa video instaleaza din nou de pe cd cu drivere
cd cu drivere ar trebui sa-l ai de cand ai procurat computerul
mai incearca sa tii apasat CTRL si de roata mousului micsoreaza scurtaturile de pe desktop

| IT4Ever a răspuns:

Descarca driver easy si scaneaza cu el dupa drivere..downlodeaza si instaleaza ce iti arata dupa scanare