| Iuli4you a întrebat:

Am si eu o problema care pur si simplu ma exaspereaza!
Am luat hamachi si atunci cand dau pe "power on" imi da urmatoare eroare:"The hamachi server has denied your login request".
Cum pot repara asta?
Dau funda!
Multumesc!happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Storepc_Reparatii_1990 a răspuns:

E cam de cacao hamachi acum, daca vrei sa te joci cu prieteni jocuri in retea foloseste garena plus e mult mai bun si mai simplu, daca vrei vpn cauta alta programe.

Ti s-a stricat laptopul, calculatorul, televizorul sau alt echipament? nu te ingrijora, contacteaza-ne si noi ti-l vom repara. www.storepc.ro