| sabin_6156 a întrebat:

Am si eu o problema: Cineva din familie mi-a schimbat parola de gmail si nu mai stie parola nou schimbata.
Pana aici, totul aproape ok, problema este ca nu am adresa alternativa de email... ce este de facut? Cum imi pot recupera parola?
Este foarte important

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate ai noroc si este salvata in browser. Deschide Google Chrome si intra in Unelte/Optiuni/Lucruri personale si la Parole da clic pe Gestionati parole salvate. Daca aici este afisat contul de gmail da clic pe el si apoi clic pe Afisati si iti arata parola. Succes si numai bine!