| MarinGeorgică1995 a întrebat:

Am si eu o problema cu calculatorul, cand vreau sa-l aprind imi intra direct in bios. Ce sa fac? Ajutati-ma. Dau funda.
P.S. Am placa de baza AsRock

2 răspunsuri:
| DryIce a răspuns:

In bios este optiune la boot seting, trebuie sa pui hdd prima. Dupa asta este lunch csm care trebuie sa fie activata. Asa e la mine la laptopu meu, daca nu pun aia enable imi sta tot in bios. Pune o poza cu biosu tau la fiecare tab sa vad cum e la tine poate te pot ajuta. Fa poze cu telefonul sau ceva. Asa din vorbe nu prea se poate intelege.

| MarinGeorgică1995 explică (pentru DryIce):

O sa fac asta