| AndreyTDL a întrebat:

Am si eu o problema cu calculatorul meu. Cand ma joc, stau pe YouTube sau navigez mi se ia imaginea timp de 3-4 secunde, apoi revine la normal, uneori se intrerupe de 2-3 ori consecutiv. Aveti idee de ce? Tin sa mentionez ca placa video este MSI GTX 1060 Gaming X de 3GB și sursa este Seasonic de 620W. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cât ram, ce procesor?

| lpavel a răspuns:

Probleme de conexiune! foloseste alt cablu sau alt tip de cablu cum ar fi VGA si altele...

| Wr3nch a răspuns:

Suna a problema din sursa sau placa video.

| Andryez a răspuns:

La fel se manifesta şi la mine, achiziţionasem o placă video de pe OLX, second hand şi era minată, aveam şi câţiva pixeli lipsă când mă jucam CS GO, tot la fel se manifesta, dar în cazul tău pot fi şi alte cauze, precum cele menţionate în comentariile de mai sus