| DisturbeDd a întrebat:

Am si eu o problema cu photoshop cs6, cand apas alt+clik pentru sursa de la stample cloner nu imi merge. cu alt din stanga se deschide startul de la windows 8.1 si cu cel din dreapta nu merge.
Sunt incepator, ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| ZebraGalbena a răspuns:

90% din persoanele care au PS au problema asta chiar daca au CS sau CC, chiar daca il au cumparat sau nu.
Te sfatuiesc sa incerci o versiune mai noua (un CC 2015 / 2017) sau ceva mai vechi (nu mai jos de CS4), eventual ceva protabil.
Inainte de asta incearca o resetare la valorile din fabrica a PS-ului si/sau o resetare default a bind-urilor