| Xenoverse a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul meu Samsung Galaxy A3 2014 in ultimul timp mi se tot descarca bateria din el fara sa nu fac nimic, ieri seara am avut bateria plina si pana azi dimineata mi s-a descarcat cu 20% oare de la ce ar putea fi problema dau funda.

Răspuns Câştigător
| Xenoverse explică:

Da,cel mai recomandat e sa inchizi wi-fi, datele mobile si aplicatiile happy

5 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Sigur nu ai lasat date mobile sau wi-fi pornit?

| Xenoverse explică (pentru HadesSs):

Da am lasat wi-fi-ul pornit azi noapte, inainte bateria nu se descarca asa rapid cand lasam wi-fi-ul activat.

| HadesSs a răspuns (pentru Xenoverse):

Pai cam omori bateria daca lasi wi-fi pornit sau date mobile si cu timpul nu o sa mai tina happy

| Xenoverse explică (pentru HadesSs):

Deci in fiecare noapte trebuie sa dezactivez wi-fi-ul ca bateria sa nu se mai descarce rapid?

| Xenoverse explică (pentru Xenoverse):

Ok, mersi de ajutor.