| nimenidenicaieri_1243 a întrebat:

Salut.am si eu o problema cu un Nokia n 96. i-am dat revenire la setarile din fabrica, s-a inchis si acum nu se mai deschide.ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| angelicsin a răspuns:

Salut. uite cum faci.

1. pune telefonul la incarcat sa fii sigur ca are baterie. lasa-l cam vr-o ora

2. cu telefonul inca in la incarcat tine apasate tastele * (steluta) 3 (trei) tasta de apel (butonul verde) simultan si apoi aprinde telefonul tine toate tastele apasate pana se aprinde ecranul si apoi le poti da drumul

repeta pasul numarul 2 pana cand iti iese daca nu mere din prima