| dodobymy a întrebat:

Salut am si eu o problema intru sa joc CS 1.6 si dupa o perioada de timp cateodata 5 minute 10 o ora depinde imi apare o eroare "Microsoft Visual C++ Runtime Library" la sfarsit specificand cstrike. exe ies din joc si cand intru nu mai am textura trebuie sa inchid si sa reaprind calculatoru cu restart nu merge sa-si revina. Am cautat pe net am dat peste o groaza de solutii dar nici unu nu ma ajutat, am formatat calculatoru de n ori, am reinstalat pachete runtime library o groaza si tot degeaba sad... sper sa primesc raspunsu bun aici straight face specific ca am 1GB RAM, 128 Nvidia Geforce, procesor 2400+ 1, 66 Ghz. Multumesc pentru ajutor

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Jocul e de vina probeaza un call of duty ca e mult mai bun

| Christa a răspuns:

Ai incercat sa instalezi alt cs? Sau poate merge daca schimbi rezolutia din cs. Options-Video, si poate merge asa.

| dodobymy explică:

Am incercat o groaza de cs-uri degeaba sad