| madalin552 a întrebat:

Salut, am si eu o problema legata de extragerea unor bani din paypal, am bagat cardul si contul bancar pe cont(precizez ca la banca scrie "checking... "dar la status scrie "confirmed" si am dat sa scot 2€ si au trecut e saptamani si inca nimic, am vorbit cu ei si mi-au mai dat 5$ sa incerc, la fel, de 2 saptamani am dat sa scot si inca nimic, ce as putea face?

2 răspunsuri:
| cuvant a răspuns:

Suna la Paypal in Irlanda ca este cel mai usor.
Poti incerca si cu banca ca si eu pun de multe ori limite.
Asigura-te ca ti-ai verificat identitatea si tot ce cer ei.

| CM7YRE a răspuns:

Inca "nimic" ce? Ti-ai confirmat IBAN-ul si cardul? Tu retragi pe cont sau direct pe card? E o diferenta de taxe. Cel mai usor suni la support si vorbesti cu un operator, e mult mai rapid.