| Nicolae_Dragoş_1998 a întrebat:

Am si eu o tableta Smailo duo pepper 7 si nu ii mai stiu modelul de deblocare si nici contul de google si as vrea sa stiu ce pot sa fac sau cum ii dau reset.

3 răspunsuri:
| Fatiima a răspuns:

Da, stiu eu cum, si mie mi s-a intamplat asta. Opresti tableta de tot, ti apasat pe tasta de volum + si pe butonul de pornire. O sa iti apra 3 categorii, dai pe prima. O sa iti apara un robotel android dai acolo pe butoane pana gasesti reset factory data. dai pe el si astepti cel mult o ora. sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?

| Fatiima a răspuns:

Da, stiu eu cum, si mie mi s-a intamplat asta. Opresti tableta de tot, ti apasat pe tasta de volum + si pe butonul de pornire. O sa iti apra 3 categorii, dai pe prima. O sa iti apara un robotel android dai acolo pe butoane pana gasesti reset factory data. Dai pe el si astepti cel mult o ora. sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?

| Nicolae_Dragoş_1998 explică:

Eu la tableta pe care o am nu sunt butoane de volum ci doar de power si back!