| Mihai1616263 a întrebat:

Am si eu un dvd player pe care l-am bagat la o combina Panasonic iar muzica o pun de pe stick. Am pus 56 de melodii pe stick si este bine, le-a citit pe toate insa nu stiu cum sa setez ordinea. Pe stick melodiile sunt intro ordine iar la dvd playerul le citeste in alta ordine.Pot sa setez ordinea dorita?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Da, poți dar dacă și numai dacă schimbi numele pieselor înnainte de la scrie pe DVD:
de exemplu vrei piesa Metallica-One să fie prima nu la litera „M" atunci la numele piesei va trebui să pui de de exemplu 1.Metallica-One, și va fi afișată prima în play list-ul DVd player-ului.am testat asta când ascultam muzică la dvd player(prin 2003). Succes

1 răspuns:
| Mihai1616263 explică:

Mersi barosane