| RazvanR a întrebat:

Am telefonul LG T310 cu internet de la Orange dar cand vreau sa urmaresc un videoclip pe youtube zice "NEACCEPTAT". Stit programe sau ceva cu care sa urmaresc videoclipuri? @FUNDA@

3 răspunsuri:
| xxxxx_8576 a răspuns:

Incearca si reinstaleaza flash playeru

| Fr3eStyLe a răspuns:

Am si eu acest telefon si am tot cautat o aplicatie pentru a urmarii videoclipuri pe telefon dar mi-a spus cineva ca trebuie sa ai Wi-Fi la el... straight face

| RazvanR explică:

ARE wi-fi dar trebuie instalat serverur de net si am vazut la benzinarii sau in mall-uri ai internet prin wi-fi gratis