| Pop_Daniel_1983 a întrebat:

Salut am toate programele digi dar digi film nu am cum fac sa al caut am toate de la digi numai digi film nu am cum fac dau funda am tv legend

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai uitat sa precizezi la ce provider esti si ce abonament ai. S-ar putea sa nu fie DIGI Film in abonament. Daca stii ca-l ai eu iti sugerez sa schimbi cablul si apoi sa dai o recautare. Daca nici asa nu merge, vorbeste cu cei de la provider.

| Marian-leonard_Sararu_1979 a răspuns:

Pentru a avea acces la Digi Film, trebuie sa platesti lunar un abonament de 10-15 lei. Sper sa-ti fie de folos!