| GăbelGabriel a întrebat:

Salut,am un ASUS R510D si am 4 Gb memorie Ram si as dori sa-i schimb placuta si sa pun 2 de 8.Se poate? eu am cautat si nu am gasit nimic legat de asta.Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca placa de baza suporta 16G poti pune, oricum 16 sunt prea multi, o sa ai alte limitari

| K0sti a răspuns:

Ai cautat pe naiba! Nu sunteti in stare sa cautati niste amarate de specificatii la un laptop! Ar trebui sa te las sa dai banii pe memorie degeaba...
Suporta maxim 8 GB, asa ca mai ia una de 4!