| alex2009 a întrebat:

Salut am un blog exista un program ceva care sa imi masoare cate persoane intra pe blog si unde trebuie instalat? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ovidiu a răspuns:

Incearca asta: http://www.gtop.ro
iti masoara asa: cate sunt pe zi, pe tara, cu ce browsere, sisteme de operare au intrat, ...eu il folosesc, dsunt multumit de el

2 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut alex
Eu folosesc statcounter.com pentru monitorizare, este gratis in varianta de baza care este imi mult decat suficienta.
Iti arata de unde vine traficul, ce face fiecare eprsoana pe site, click cu click, sistemul de operare, browserul, rezolutia ecranului si multe altele.
Se poate instala facand cont pe http://statcounter.com si adaugand codul de acolo oriunde in tema (eu il adaug in footer, e cel mai sigur, footerul apare pe fiecare pagina).
Succes

| Nycku a răspuns:

Incearca siteul wta.ro ...este gratuit si iti face o statistica foarte buna a vizitatorilor care intra pe site, de unde vin, etc. sper ca te-a ajutat