| Ionut_Rusu_1993_jsY6 a întrebat:

Salut, am un buget de 35 milioane. Am de ales intre un telefon sau un laptop mai de gaming. Voi ce v-ati cumpara s10 sau un laptop de gaming? Multumesc pentru sfat dau funda!

5 răspunsuri:
| venividivici2017 a răspuns:

Eu mi-as lua laptop-ul. Oricat de scump ar fi tel, la un moment dat te saturi de el.Iti poti lua pe parcurs un Xiaomi ceva si un laptop mai bun, mai joci un joc ceva. Oricatcde avansat ar fi un telefon, la ora actuala nu vei putea juca un joc de consola pe el. Daca vrei mobilitate, alege Nintendo Switch precum si un telefon mai bunicel.Iti poti permite asa ceva in acel buget.

| laeimbrea a răspuns:

Salut, dacă vrei să îți iei ceva de Gaming, nu iti recomand un laptop, mai bine iti iei un PC... (parerea mea) la bani aia găsești unul bun pe care să îți ruleze orice joc.

Acum tu stii ce iti doresti mai mult, ori telefon, ori pc happy

| Anonim53220 a răspuns:

Depinde ce telefon ai si ce PC/Laptop ai

| FlorinLD a răspuns:

Pentru jocuri nu poti compara un telefon cu un PC.
Eu recomand acest laptop https://cel.ro/c/MFBKWzZ8XGg
Daca poti sa mai pui 100 ron in plus iti recomand acest desktop https://cel.ro/c/MFBKWzZJZSQ

| Queenz a răspuns:

Telefonul.