| keby a întrebat:

Am un iPod 3rd generation, 4gb, si as dori sa imi achizitionez niste casti pana in 100 lei, doar ca nu stiu de care (ma refer la marca)... as dori cateva recomandari (exclus castile Apple)

1 răspuns:
| n13 a răspuns:

Ceau. eu iti sfatuiesc sa mergi la un magazin Orange wodafone sau magzine care are accesori de telefoane. iti cumperi o casca pentru iphone.si eu asa m-am luat se aude ff bine plus o sa ai si microfon pentru unele aplicatzi gen record, shazam etc etc