| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am un ipod touch,i-ar atunci cand ii conectez castile se aude doar negativul,i-ar cand incerc sa le bag mai bine,se aude normal, este din cauza castilor?(am niste casti de Nokia care la mine la telefon merg perfect) sau din cauza ipod-ului?

Răspuns Câştigător
| Dvdenco a răspuns:

Trebuie sa folosesti casti fara microfon respectiv castile lui originale au microfon dar sunt diferite de cele de la nokia.Sau foloseste alte casti dar fara microfon simple.Va merge