| anonim_4396 a întrebat:

Salut am un joc numit gta san andreas si imi merge sacadat calculatorul meu are urmatoarele componente: placa video 128 mb, 512 mb ram, procesor 2.80 de ce imi merge sacadat cum sa-l fac sa mearga bine

62 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu nu stiu ajutati-ma pliz cu gat san andrea imi apare o eroare wrong disc inserteted cd/dvd pliz eraore ajutati-ma poate trebuie un sidi sau un program?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am placa video de 64 si rami 512 imi mere oare gta san andreas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai placa video mica degea ai ram is procesor mare schimba placa cu una de mini 256 si o sa vezi diferenta bafta in continuare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E prea slab calculatorul tau...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut am placa video de 64 mb so rami 1gb de ce mere fragmentat san andreas?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Instaleazal din nou si instaleaza si dvix lui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Regleazal

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am procesor de 9000+ 4gb rami si paca video de 2gb imi mere bine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fratilor am un procesor amd 3000+ 3 GB ram placa de 512 joc cu rezolutia 1280-1024 merge brici si windows 7 celalalte le am pe low

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici mie nu imi merge gta san andreas nu imi intra in el straight face am placa video de 64 chiar atat cere, 1. 49GHz, 960mb ram

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa rezolutia mica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care ma poate ajuta si pe mine Cu GTA4 imi merge greu
si am Procesor Athlon 64 X2 Dueal core 2, 61Gz, 3gb ram si placa de 512

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu trebuie 3GB RAM, ci doar 1GB sau 725MB sau nu stiu exact cat e, ca tot asa are si un prieten de-al meu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia-ti macar 2 GB rami si nu o sa mai ai probleme cu jocurile

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Problema are jocul compul e bun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa iau geteaul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa vedeti faza calculatorul meu are :128 mb video si 248 mb of ram si gta san andreas imi merge grea dar daca bag parola de viteza imi merge binelaughinglaughing dati-mi-a idee cam cati rami sa imi mai bag?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms
dai grafiac mai mica si revolutia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma e cum e dar puneti bani deoparte ca in Romania asta sunt scumpe aproape toate si eu mi-am facut jocul dar merge bine te tot oricum iti urez subcez

| Iliutz a răspuns:

Cred ca stiu de ce iti merge saca dat intra la optiuni la video dai pe low si vezi ca arata ceva ca un volum il pui me 0 il dai in spate.

| Alexu2004 a răspuns:

=]]] cu pc-u asta e clar.

| BeaconCraftY a răspuns:

Frate ai un pc praf chiar un android are 1 gb ram eu am 4 si etc merge cu viteza lumini. ia-ti de 4 ram apropo am vazut ca cerinte recomandate la gta 5 cand o aparea sunt de 4 gb ram! ia-ti 4 gb ram!

| IoNµTzµµ2004 a răspuns:

Salut! Cam slab placa video pentru acest joc dar iti dau o solutie. Intra in joc, du-te la setari video-advanced si schimba rezolutia dao cam la 640x480 si dai totul la low. Daca ai nelamurari conteacteazama la id daniel_yo66@yahoo.com.Bafta funda?

| blizblowd a răspuns:

Mai bagati 1 gb ram

| penfriend a răspuns:

Depinde si cand ai facut ultima instalare de sistem.
nu ar strica sa incerci sa reinstalezi sistemul de operare.

| ZC_Stefanut_1999 a răspuns:

Nu stiu ce pc aveti voi. Eu ziceam ca al meu are ceva din cauza ca are 2 Gb Ram, se pare ca nu. Si va merge sacadat din cauza Ramului pe care il aveti. Daca vreti sa va mearga bine, luati-vi un pc mai bun. Sper ca am fost de ajutor!?

| REZOLVINGProblems a răspuns:

Eu am 128mb placa video si 1gb ram si 1. 80mhz single core procesor si imi merge ca plaa, mai am un procesor de 3000 Dual core dar daca il pun trebuie sa reinstalez windows-ul si mi-e lene happy

| Eu_5774 a răspuns:

Jocurile cu textura mai buna necesita RAM-ul si placa video mai mare, eu am un laptop la care am doar 1 gb RAM, imi face fite, acum 2 luni, cand apasam click dreapta pe my computer si selectam properties imi scria ca am 0, 99gbofRAM.Acum imi scrie ca am 1. 99gb RAM dar tot la fel merge.Cine stie ce e de facut sa ma contacteze la criss_urs10

| labz0r a răspuns:

Poi.eu am placa de 120 mb si 2 gb ram si nu imi merge deloc sacadat.problema e de la placa video dar si de la rami, Puneti rami mai multi si cumparati o noua placa video

| mihail1992 a răspuns:

Salut am si eu o problema cu jocurile, calculatorul in sine adica prim my computer, control panel, desktop merge perfect dar, jocurile mai slab si asta ma face sa va interb pentru. ca inainte mergea mult mai bine acu sa slabit nu stiu d c! merg jocurile asa fragmentat, siguri voi o sa puneti prblema de anitivirusuri si de virusi, anitivirus am nod32 si nici virus, placa video:ASUS GeForce N6200 :memorie RAM:768 inainte aveam 226 cam asa si am bagat 512 perin placa, 128 MB DDR sursa 320 V...