| vlad170 a întrebat:

Am Gta San Andreas Real V2 si imi merge sacadat calculatorul meu are urmatoarele componetnte:placa video 384 mb procesor 2.20 si 1 GB Ram

8 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Si cum ai vrea ca acel joc sa ruleze pe asa sistem?
Im primul rand procesor la 2, 20 nu-mi spune nimic! Este amd sau intel? Pe ce socket? si placa video la fel este antica sau noua?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa iti mearga pentru ca 384 mb si trebuia sa ai de 512

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ie slab procesorul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami si mie jocu pe mess

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred cati merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vlad, poti sa-ti iei un calculator dou alcor.

| MihaiAndronescu123 a răspuns:

Frate pcu tau cred ca a fost primul pc facut si cum te astepst ca gta sa sa iti mearga pe sistemu ala eu am laptop si merge fffffffbine gta sa

| necunoscutul a răspuns:

Placa video cel putin trebuie sa ai 512mb