| anonim_4396 a întrebat:

Salut am un joc numit gta san andreas si imi merge sacadat calculatorul meu are urmatoarele componente: placa video 128 mb, 512 mb ram, procesor 2.80 de ce imi merge sacadat cum sa-l fac sa mearga bine

62 răspunsuri:
| REZOLVINGProblems a răspuns:

Eu am 128mb placa video si 1gb ram si 1. 80mhz single core procesor si imi merge ca plaa, mai am un procesor de 3000 Dual core dar daca il pun trebuie sa reinstalez windows-ul si mi-e lene happy

| ZC_Stefanut_1999 a răspuns:

Nu stiu ce pc aveti voi. Eu ziceam ca al meu are ceva din cauza ca are 2 Gb Ram, se pare ca nu. Si va merge sacadat din cauza Ramului pe care il aveti. Daca vreti sa va mearga bine, luati-vi un pc mai bun. Sper ca am fost de ajutor!?