| scarface23 a întrebat:

Am un laptop HP pavilion g6 pe care ruleaza windows 10 si mi se stinge aproximativ la o ora de utilizare. Am schimbat pasta termoconductoare, am curatat coolerul de praf, dar degeaba..aceeasi problema. Si nu inteleg de ce se stinge la o ora de utilizare, parca ar fi setat.

2 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Lasa-ma sa ghicesc: Windows 10 Trial expirat cumva?

Windows 10 Trial expirat si care nu se poate activa = shutdown dupa fix o ora.

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Control panel hardware soni optiuni reduce energia creaza o combinatie de a marii energia